Web WB 950.110

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Moderní a lehce působící, vysoce stohovatelná židle bez čalounění, bez područek, s konstrukcí odděleného sedáku a síťové zádové opěry, vhodná do veřejných prostor s multifunkčním využitím.

3 800 Kč    
Kód produktu 1123
Značka RIM
Kategorie Kancelář
Záruka 5 let
 

Popis - Sedák a opěradlo tvoří dva díly, opěradlo je napojeno na sedák v krajních bodech, s malým prostorem ve střední části mezi sedákem a opěradlem pro uchycení a manipulaci se židlí. Krycí plast ze spodní strany sedáku schovává připojení rámu k sedáku a opěradlu a dotváří tak čistý vzhled židle bez viditelných spojů. Zároveň zabraňuje poškození sedáku při stohování.

 

Čalouněný plastový sedák s dostatečnou plochou a tvarem pro pohodlné sezení, přední hrana se zaoblením, aby nedocházelo k nežádoucímu tlaku na spodní část nohou sedícího. Tloušťka čalounění PUR pěny je 10mm.

 

Opěradlo z plastového rámu, ve kterém je natažena vysoce pevná, elastická technická síťovina s paměťovým efektem, vyrobena ze speciálního kaučukového vlákna. Barva sítě černá.

 

Materiál plastů polypropylen s vysokou pevností, bez trhlin, netoxický, odolný proti skvrnám.

 

Barvy plastů standardně: černá, bílá.

Barva plastů projekty: červená, zelená, písková, modrá, šedá.

 

Rám tvoří vysokopevnostní drát o průměru 11mm spojený do jednoho celku. Z přední strany jsou bočnice rámu pro zvýšení pevnosti konstrukce spojeny příčníkem, který je dostatečné vysoko pro pohodlné sezení. Rám je bez ostrých hran, s přišroubovanými kluzáky, s možností spojování do řady.

Povrch rámu je chromovaný, tloušťka chromu     5 mikronů. Drát splňuje požadavky dle EN 10204.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.