Doprava zdarma Efekt lupa
 

Web WB 950.302

 

Moderní, pohodlná a lehce působící stohovatelná barová židle, bez područek, s konstrukcí odděleného sedáku a zádové opěry.

3 960 Kč
   
Kód produktu 1132
Značka RIM
Kategorie Kancelář
Záruka 5 let
 

Popis - Sedák a opěradlo tvoří dva díly, opěradlo je napojeno na sedák v krajních bodech, s malým prostorem ve střední části mezi sedákem a opěradlem pro uchycení a manipulaci se židlí. Krycí plast ze spodní strany sedáku schovává připojení rámu k sedáku a opěradlu a dotváří tak čistý vzhled židle bez viditelných spojů. Zároveň zabraňuje poškození sedáku při stohování. Sedák s dostatečnou plochou a tvarem pro pohodlné sezení, přední hrana se zaoblením, aby nedocházelo k nežádoucímu tlaku na spodní část nohou sedícího. Opěradlo ergonomicky tvarované, zaručující pohodlné sezení, dostatečnou podporu v bederní oblasti zad a volnost pohybu při záklonu. Materiál plastů polypropylen s vysokou pevností, bez trhlin, netoxický, odolný proti skvrnám.

Rám -  Rám tvoří vysokopevnostní drát o průměru 11mm spojený do jednoho celku. Z přední strany jsou bočnice rámu pro zvýšení pevnosti konstrukce spojeny příčníkem, který je dostatečné vysoko pro pohodlné sezení. Rám je bez ostrých hran, s přišroubovanými kluzáky, s možností spojování do řady.

Povrch rámu je chromovaný, tloušťka chromu  5 mikronů. Drát splňuje požadavky dle EN 10204

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.