Kancelářské židle

 
3990
7010139907010
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

 • RIM kancelářské židle Zet ZE 916 A Doprava zdarma Kód: 1204
  RIM kancelářské židle Zet ZE 916 A
  Značka: RIM Záruka: 3 roky

  Synchronní židle ZET 916 A (nízký opěrák) s kvalitní synchronní mechanikou ST3. Židle ZET je cenově dostupná kvalitní značková židle, která nabízí veškeré funkce moderní pracovní židle současnosti. Židle je vhodná pro postavy vysoké cca 150 – 180 cm. Naprostou samozřejmostí je široká škála potahových látek, ve kterých lze model vyrobit. O výborné kvalitě celého výrobku svědčí 3 letá záruka.

  3 990 Kč
 • RIM kancelářské židle Zet+ ZE 919 Doprava zdarma Kód: 1201
  RIM kancelářské židle Zet+ ZE 919
  Značka: RIM Záruka: 3 roky

  Standardní otočná kancelářská židle. Židle s ergonomicky tvarovatelnou zádovou opěrou v bederní oblasti a s ergonomicky tvarovatelným sedátkem. Svým tvarem dokonale zapadá do minimalisticky zařízených kanceláří, domácích pracoven a jiných pracovních prostor. Židle je vhodná pro postavy vysoké cca 160 – 190 cm. Naprostou samozřejmostí je široká škála potahových látek, ve kterých lze model vyrobit.

  4 770 Kč
 • Rim kancelářské židle Zet+ ZE 920 Doprava zdarma Kód: 1198
  Rim kancelářské židle Zet+ ZE 920
  Značka: RIM Záruka: 3 roky

  Synchronní židle ZET 920 A (vysoký opěrák) s kvalitní synchronní mechanikou ST2. Židle ZET je cenově dostupná kvalitní značková židle, která nabízí veškeré funkce moderní pracovní židle současnosti. Židle je vhodná pro postavy vysoké cca 150 – 180 cm. Naprostou samozřejmostí je široká škála potahových látek, ve kterých lze model vyrobit. O výborné kvalitě celého výrobku svědčí 3 letá záruka.

  4 990 Kč
 • RIM kancelářské židle Flexi FX 1104 Doprava zdarma Kód: 985
  RIM kancelářské židle Flexi FX 1104
  Značka: RIM Záruka: 5 let

  Flexibilitou řady otočných židlí FLEXi je výběr z několika typů čalounění, výběr z několika druhů mechanik a množství doplňků pro dobrý pocit ze sezení.. Model FX 1104 je otočná kancelářská židle s výškově stavitelnou síťovanou zádovou opěrou a synchronní mechanikou. Židle FLEXI navíc vyniká příjemným a nadčasovým designem. Flexi nabízí veškeré funkce, které uživatel od moderní židle současnosti vyžaduje. Židle podporuje zdravé dynamické sezení díky moderní synchronní mechanice ST1 s komfortním bočním nastavením tuhosti. Naprostou samozřejmostí je široká škála potahových látek (včetně kůže), ve kterých lze model vyrobit. 

  5 587 Kč
 • RIM kancelářské židle Easy Pro EP 1204.083 Doprava zdarma Kód: 1015
  RIM kancelářské židle Easy Pro EP 1204.083
  Značka: RIM Záruka: 5 let

  Otočná kancelářská židle s vysokou síťovou zádovou opěrou a synchronní mechanikou. Mechanika zarucující dokonalé pohodlí a ergonomii díky plynulému chodu a optimálnímu prizpusobení se každému uživateli. Sedadlo i zádová opera sledují synchronne a ve správném úhlu pohyb sedící osoby, s možností aretace v 5 polohách. Plynulé nastavení protitlaku zádové opery z bocní strany mechanismu v rozmezí cca 45 - 135 kg telesné hmotnosti.

  6 420 Kč
 • RIM kancelářské židle Easy pro line EP 1204 L Doprava zdarma Kód: 1000
  RIM kancelářské židle Easy pro line EP 1204 L
  Značka: RIM Záruka: 5 let

  Otočná kancelářská židle s vysokou zádovou opěrou s nataženým čalouněním (potahem) LINE a se synchronní mechanikou ST1. Za příplatek: možnost samostatného nastavení sklonu úhlu sedadla -5° a hloubky sedadla v rozmezí 60 mm. Zaručuje dokonalé pohodlí a ergonomii díky plynulému chodu a optimálnímu přizpůsobení se každému uživateli. Sedadlo i zádová opěra sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby, s možností aretace v 5 polohách. 

  6 449 Kč
 • RIM kancelářské židle Flexi FX 1114 Doprava zdarma Kód: 991
  RIM kancelářské židle Flexi FX 1114
  Značka: RIM Záruka: 5 let

  Flexibilitou řady otočných židlí FLEXi je výběr z několika typů čalounění, výběr z několika druhů mechanik a množství doplňků pro dobrý pocit ze sezení. Unikátní systém konstrukce opěradla nabízí použití čalounění prodyšnou sítí nebo pevnou podporu zad plastovým celočalouněným panelem. Model FX 1114 je otočná kancelářská židle s výškově stavitelnou celočalouněnou zádovou opěrou a synchronní mechanikou. Sedadlo i zádová opěrka sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby. Plynulé nastavení protitlaku zádové opěry z boční strany v rozmezí cca 45 – 135 kg tělesné hmotnosti, blokace v 5 pozicích. Naprostou samozřejmostí je široká škála potahových látek (včetně kůže), ve kterých lze model vyrobit.

  6 495 Kč
 • RIM kancelářská židle Flexi FX 1103 Tip Doprava zdarma Kód: 994
  RIM kancelářská židle Flexi FX 1103
  Značka: RIM Záruka: 5 let

  Flexibilitou řady otočných židlí FLEXi je výběr z několika typů čalounění, výběr z několika druhů mechanik a množství doplňků pro dobrý pocit ze sezení. Model FX 1103 je otočná kancelářská židle s výškově stavitelnou síťovanou zádovou opěrou. Židle FLEXI navíc vyniká příjemným a nadčasovým designem. Flexi nabízí veškeré funkce, které uživatel od moderní židle současnosti vyžaduje. Židle podporuje zdravé dynamické sezení. Židle je vhodná pro postavy vysoké cca 160 – 200 cm. Naprostou samozřejmostí je široká škála potahových látek, ve kterých lze model vyrobit. 

  6 545 Kč
 • RIM kancelářské židle Flexi FX 1113 Doprava zdarma Kód: 997
  RIM kancelářské židle Flexi FX 1113
  Značka: RIM Záruka: 5 let

  Flexibilitou řady otočných židlí FLEXi je výběr z několika typů čalounění, výběr z několika druhů mechanik a množství doplňků pro dobrý pocit ze sezení. Unikátní systém konstrukce opěradla nabízí použití čalounění prodyšnou sítí nebo pevnou podporu zad plastovým celočalouněným panelem. Model FX 1113 je otočná kancelářská židle s výškově stavitelnou celočalouněnou zádovou opěrou a synchronní mechanikou. Sedadlo i zádová opěrka sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby. Plynulé nastavení protitlaku zádové opěry z boční strany v rozmezí cca 45 – 135 kg tělesné hmotnosti, blokace v 5 pozicích. Naprostou samozřejmostí je široká škála potahových látek, ve kterých lze model vyrobit.

  6 893 Kč
 • RIM kancelářské židle Flash FL 741 Doprava zdarma Kód: 1207
  RIM kancelářské židle Flash FL 741
  Značka: RIM Záruka: 5 let

  Otočná kancelářská židle s vysokou, zádovou opěrou a synchronní mechanikou, s konstrukcí odděleného sedáku a opěrky zad, na kolečkách.Všechny materiály jsou od sebe snadno oddělitelné a tříditelné z důvodů recyklace. Židle splňuje nároky na snadné ovládání, údržbu a servis.Sedadlo i zádová opera sledují synchronně a ve správném úhlu pohyby sedící osoby, s možností aretace ve 3 polohách. Plynulé nastavení protitlaku zádové opery z boční strany mechanismu v rozmezí cca 45 - 120 kg tělesné hmotnosti. Nastavení posuvu sedáku v rozmezí 6 cm, nastavení sklonu sedáku -3°.

  7 010 Kč

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.